ClickCease

הדפסת חוברות

לוגו יותר פלוס
הדפסת חוברות וספרים זאת המומחיות שלנו! 
מעל 12 שנה כאן בסניף בבני ברק אנחנו מדפיסים את הספרים באיכות הגבוהה ביותר
כריכה רכה , כריכה קשה , חוברות סיכה ועוד…

רוצה הצעת מחיר משתלמת?

שלחו אלי בקשה עם מפרט מלא של הספר למייל שלי MEIR@YOTERPLUS.CO.IL

הדפסת חוברות עושים רק ביותר פלוס!

  • רק 4 אג’ לעמוד בלבד!

מתמחים בהדפסת כל סוגי החוברות והספרים

הדפסת חוברות – זאת המומחיות שלנו!

אומרים שהפרינט מת? אז אומרים! ומה אם אתם חברה שמפיקה עלון מידע חדש או מדריך? מוסד חינוכי שמשיק חוברת עזר ללמידת קורס מסוים? מגזין קהילתי חדש ושאפתן? מחלקת מכירות של בית העסק, המבקשת להניח תוצר איכותי אצל הלקוחות שיפרט את כל היתרונות והשירותים? הדפסת חוברות היא בדיוק הדבר שאתם זקוקים לו, גם מבחינת הגימור והאיכות, גם מבחינת המענה לכל הצרכים השיווקיים וגם מבחינת כמות העותקים הדרושה.

יש לכם חוברת להדפיס? אלה השלבים שתצטרכו לבצע:  

חלק אדיר מענפי העסקים וזרמי המידע בישראל משתמשים בדיוורים כדי להגיע ללקוחות חדשים ולהמשיך לתקשר היטב עם הלקוחות הקיימים. הדפסת חוברות מספקת מידע רלוונטי לקהל היעד תוך שמירה על מראה איכותי, מושך ונעים מאוד לקריאה.

הדפסת חוברות היא החלק האחרון בתהליך. קודם כל תתבצע מלאכת מחשבת לגבי כל התכנים שרלוונטים לאותה החוברת. אם זה השלב שבו אתם נמצאים, חשבו על הדברים הבאים: איזו תועלת יפיקו הקוראים מהחוברת? האם היא תגרום לקהל היעד לבצע פעולה ולקדם אתכם אל עבר המטרות? מה הציפיות האישיות שלכם מהמסרים שבחוברת?

בשלב הבא, לאחר שתבצעו את בניית התוכן, העריכה והעיצוב, תוכלו לשלוח את החוברת לדפוס. חשוב לבצע את ההדפסה רק בבית דפוס איכותי ומוביל, שיודע להתמודד עם הדפסות אלה ולמקסם את היחס בין כמות החוברות לאיכות גבוהה ביותר.

סוג ההדפסה המתאים לחוברת שלכם

ההדפסה המתקבלת מתבצעת על גבי דפים בלמינציה מבריקה. ניתן גם להדפיס על ניירות כרומו ובגדלים שונים. המחיר הסופי לכל עבודת הדפסת חוברות ייקבע על פי גודל הדף, איכות ההדפסה הדרושה וכמובן כמות הדפים. אתם בוודאי רוצים למצוא בית דפוס במחיר טוב, מבלי לוותר על האיכות ולכן מומלץ להציץ בחוברות קודמות דרך דוגמאות שנמצאות באתר החברה או פיזית, אצלה במקום.

קיימים שני סוגי דפוס מקצועיים עם תוצאה מדויקת ברמה גבוהה: אופוסט ודיגיטלי. שתיהן מתאימות לעבודות דפוס שונות ולכן תוכלו להיעזר בבעלי המקצוע של בית הדפוס כדי לבחור בשיטה המתאימה לחוברת שלכם. דפוס אופוסט מבוצע באופן איטי ומדויק במיוחד, מתאים מאוד לכמות מסחרית של עותקים. דפוס דיגיטלי יתאים גם לחוברות בהיקף נמוך יותר וישמור על מהירות גבוהה.

לפני כל הדפסת חוברות – כמה דגשים חשובים:

החוברת שלכם חייבת להיראות טוב מבפנים וגם מבחוץ ולאפשר לקוראים להפיק ממנה חוויה מקסימלית. לשם כך, ניתן לבצע הדפסה גם על כריכות שונות, קשות, רכות או ספירלה. בכריכת הספירלה, חשוב לדעת שנדרש עימוד מיוחד שיאפשר להדק ולקפל את הדפים כך שיוכלו להתברג לספירלה ולספק את הדפדוף הנכון.

התייחסו גם לשוליים של הדף, למספר העמודים הרצוי, להדפסה משני צידי הדף ולדרך ההפצה של החוברות. אם זו הדפסת חוברות שאמורות להיות בשימוש קבוע כמו חוברת עבודה לתלמידים למשל, כדאי שהדפים והכריכה יהיו קשיחים יותר. אם מדובר בקטלוג שמונח במספרה, הוא יוכל להישאר בדפים ובכריכה רכים.

מחפשים בית דפוס מקצועי להפקת החוברת שלכם?

החוברת שלכם זקוקה למראה ייצוגי, מקצועי ומושך ממבט ראשון. בין אם זו חוברת הדרכה מקצועית, חוברת מידע למשקיעים או אפילו חוברת צביעה, חשוב שהגרפיקה תהיה מתאימה לסוג ההדפסה, כמו גם הכריכה, העימוד ומרקם הדפים. חברת יותר פלוס מתמחה בהדפסת חוברות בכל כמות וסוג ותוכל ללוות אתכם משלבי בחירת המאפיינים עד להדפסה הסופית, תוך מתן שירות מקצועי, אדיב וקשוב לכל לקוח ולקוחה.

באנר הדפסת חוברות

למרות שאנו בעידן האינטרנט, עדיין, הדפסת חוברות על נייר כרומו, עושה את העבודה. ומבצעת עבורכם גם פרסום יעיל והסברים על מוצרים או שירות שאותו אתם משווקים. במחיר סביר, ניתן להגיע לעשרות אלפי לקוחות שיגדילו את הרווחים בבית העסק שלכם וכן, ימתגו יותר את העסק שיתחיל כבר להיות בתודעה, כאשר אתם “יורים לכל הכיוונים” באמצעות הרשת, חוברות, פליירים ועוד שיטות שונות של פרסום למשל ברשתות החברתיות, גוברים הסיכויים של לקוחות חדשים למאגר הלקוחות הקיים שלכם. הפרסום היעיל והזול ביותר, והבאת התודעה ללקוחות הפוטנציאליים והקיימים היא באמצעות חוברות ברורות, צבעוניות ואטרקטיביות אשר יציגון את המוצר או השירות שאתם מוכרים.

התייעצו עם הגרפיקאי בבית הדפוס

כדאי להתייעץ עם הגרפיקאי בבית הדפוס, לפני שתחליטו על הדפסת חוברות במרכז. הייעוץ ייתן לכם להבין, מה כדאי להדפיס, באיזה עיצוב, מה סוג הנייר המתאים , מה הגוון המתאים וכן הלאה רבים מבתי הדפוס, מעניקים שירות של הפצת החוברות במקומות שבהם יש בהם לקוחות פוטנציאלים , על פי חתך שהם ביצעו, כגון חתך גיל, נושאי עניין וכן הלאה. במידה ויש לכם עיצוב שאהבתם, הביאו אותו לגרפיקאי בפגישה הראשונה עמו, כך שתוכלו אולי לשפר ולגרום לעיצוב ייחודי ומושך של החוברותם שברצונכם להדפיס ולהפיץ.  בכל בית דפוס משוכלל, תוכלו למצוא קטלוגים עם מגוון מוצרי דפוס, אשר יקדמו את בית העסק שלכם, כגון מעטפות עם לוגו, מוצרי קד”מ ועוד מוצרים יעילים ומתנות ללקוחות שתמיד יזכרו אתכם ויפנו אליכם.

הדפסת חוברות – יותר פלוס

ישנם גדלים שונים של פליירים ועיצובים שיוכו להתאים לפרסום בית העסק או השירות שאתם מעניקים. תוכלו להזמין הדפסת חוברות במרכז, בדפוס יותר פלוס, המעניק ייעוץ, שירות אדיב והדפסה מקצועית באמצעות מכונות דפוס משוכללות, אשר מעלות את איכות ההדפסה ומוזילות את ההוצאה . תוכלו לבצע את כל הפרסום תחת קורת גג אחת, באמצעות עיצוב, הדפסה, פילוח שוק ללקוחות פוטנציאליים והתאמת אזורי חלוקה שיישאו תוצאות, הדפסת מוצרי קד”מ  כגון פולדרים, פוסטרים, חוברות ועוד. השירות הינו מקצועי, אדיב ויעיל.

דילוג לתוכן