ClickCease

הדפסת ספרים

הדפסת ספרים עושים רק ביותר פלוס!

  • רק 4 אג’ לעמוד בלבד!

מתמחים בהדפסת כל סוגי הספרים והחוברות

צור איתנו קשר

הדפסת ספרים עצמאית – הגשימו לעצמכם סוף סוף חלום

מי לא חלם אי פעם להוציא לאור ספר משלו? בין אם יש לכם עלילה מנצחת ביד, ספר מתכונים חדשני או אפילו ספר לימוד שצריך לראות אור במהירות – הדפסת ספרים בבית דפוס מקצועי תספק לכם תוצר מושקע ואיכותי, שיתאים לכל מטרה. אם חיפשתם דרך להפיץ הלאה את המסרים שלכם, להשיק בהצלחה כמות גדולה של עותקים לתלמידים או לקוחות, לעניין אחרים במה שיש לכם לומר או לכתוב – הנה האפשרות המוצלחת, המהירה והאיכותית ביותר כיום להוצאת ספרים.

רגע – מה קרה לחברות ההוצאה לאור?

הדפסת ספרים שמתרחשת דרך הוצאה לאור שונה לחלוטין מהדפסה בבית דפוס כלשהו. חברת ההוצאה לאור איננה בית דפוס, אלא גורם שמזמין שירותים מבתי דפוס ומספק את התוצר ללקוח בכפוף לעמלת תיווך.

אם כך, למה רוב האנשים לא מדפיסים ספרים בבית דפוס וחוסכים את העמלה?

הסיבות לפנות להוצאה לאור קשורות יותר לתדמית ולשיווק בחיים שלאחר השקת הספר ולאו דווקא לדפוס עצמו. כל ספר שנרכש דרך חברת הוצאה לאור מזכה בתגמול מתוך הרווחים ונהנה מהפרסום והחשיפה שמופעלים דרך הוצאה לאור מוכרת.

זהירות, טעויות נפוצות בהדפסת ספרים

מכיוון שגם חברות ההוצאה לאור, כמו כל גורם פרטי משתמשים באותם שירותי הדפוס, לכולם אינטרס לחפש הדפסת ספרים בעלויות הנמוכות ביותר. יחד עם זאת, במקרים שבהם המחיר הזול “מסנוור” מאוד והאיכות או הניסיון של המדפיס לא נבדקו מראש, אינספור טעויות איומות ויקרות עשויות להתרחש:

  • טעות בסוג הנייר, או שימוש בנייר לא איכותי/ בעובי ששונה ממה שסוכם.
  • פגמים באמולסיה הכוללים לוחות תקולים או פגומים.
  • שימוש במכונות הדפסה ישנות, גרייפרים מלוכלכים או וותיקים – דבר שיוצר כתמים על הרקע, בעקבות המחסור בהתאמת מהירות ההדפסה.
  • הטבעה של גלופות זולות ופשוטות מידי יגרמו להמסת האלומיניום יתר על המידה, כך שהצבע או ההטבעה לא יתקבלו כראוי והדבר יבלוט בעיקר בעיטורים עדינים. שילוב בין מכונה זולה ועבודה לא מקצועית מספיק יפיקו אי דיוקים בהטבעות, הטבעות כפולות או חסרות, כוויות על הכריכה ועוד.
  • עובי שדרה שאיננו מסוגל להתמודד עם מספר העמודים, יהפוך את השדרה לרפויה מאוד או מתוחה מאוד. מעבר להעכרת המראה, גם הדפים עשויים להיתלש תוך זמן קצר. בנוסף עלולים להיווצר תיפורים שמקשים על הפתיחה או גורמים להתרופפות הדפים.
  • שימוש בכריכה בעובי לא מתאים, עלול לגרום לה להתעגל בליין וליצור תחושה של תוצר בלוי מאוד. ליין שאיננו מדויק גורם לחיבור לא טוב של הדפים והפרוזץ (הדף הראשון והקשיח, בספרים בעלי כריכה קשה), קיפול הגיליון פנימה, חיתוך חלקי ועוד.
  • תיאום גודל עמודים וחיתוכם שלא מתוך ניסיון עשיר, עשויים להפוך את כל השוליים לבלתי אחידים, ליצור הבדלים בצבעי השול בין הדפים ולמקם את הטקסט במקומות לא אחידים או נכונים. במקרה הגרוע יותר, יתקבלו עמודים שהודפסו חלקית בלבד.

הדפסת ספרים זה עניין למקצוענים

כשם שתעדיפו קבלן מקצועי שיבנה את ביתכם או מתכנת מקצועי שיקים אתר מרשים, חשוב שלא תתפשרו גם כשמדובר על הדפסת ספרים. ההתמצאות והניסיון בכל מרכיבי ההדפסה הם קריטיים לאיכות הסופית של הספר. רק באמצעות חברת דפוס מנוסה ועתירת ידע תוכלו לקבל תמורה מלאה וכמובן אחריות לכל בעיה בדפוס על ספרכם.

נשמח להדפיס לכם חלום

יותר פלוס גאה לספק שירותי הדפסת ספרים שעומדים באיכות המקסימלית ובמחירים מעולים. כל לקוח שפונה אלינו להדפסה, זוכה להבטחת איכות ואחריות על ספרו, לצד שירות אדיב ומענה מקיף לכל שאלה וצורך, קבלת הדמיה לספר שתאושר לפני הורדה לדפוס ואפשרות להיעזר במחלקת הפרסום לטובת עיצובים שונים ועבודות גרפיקה. אנו דואגים שתמיד תישארו בתמונה, תקבלו הסבר מפורט ודבר לא יבוצע ללא אישורכם. תרצו לבדוק מולנו עלויות ולהתייעץ? צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות.

באנר הדפסת ספרים
דילוג לתוכן