ClickCease

מדבקות ויניל, מדבקות לעסק, מדבקות לוגו לעסק

מדבקות ויניל הדרך שלך לפרסם בגדול! – מדבקות לעסק!

    • 90 ש”ח למטר מרובע
    • 55 ש”ח למטר ברכישה מעל 5 מטר
    • מחיר מיוחד  ברכישה מעל 10 מטר

צור איתנו קשר

הדפסת מדבקות לעסק: פתרון זול, יצירתי וחכם

אם אתם מחפשים דרך יצירתית, פשוטה וזולה למתג את העסק, המוצר או השירות שלכם – מדבקות לעסק יעשו את העבודה! חלק אדיר מהעסקים הקטנים, התאגידים הגדולים, המוסדות הציבוריים ואפילו קהילות הרשת בישראל, הבינו שלא תמיד צריך להשתמש בתקציבי ענק כדי לפרסם ולקדם את עצמם ולפעמים כל מה שדרוש הוא גימיק קטן ורענן, שמשקף תפיסה, קונספט, רעיון או אורח חיים.

חלק עצום מהמשק הישראלי מעצב ומדפיס מדבקות לוגו לעסק, מדבקות ויניל, או מדבקות שעליהן מסרים, צורות וסמלים מסוימים. את המדבקות הללו הם מדביקים על מתנות שמחולקות ללקוחות, על מוצרים ספציפיים בחנות, על מעטפות או מארזים שנשלחים לבית הלקוח, על שלטי פנים קטנים וגדולים, חלונות ראווה, רצפות, קירות ועוד המון. כל זאת תוך שהם נעזרים בשירותי דפוס איכותיים, יעילים ויצירתיים.

סוגי מדבקות? כן, בהחלט

מדבקות לעסק נחשבות לעניין טכנולוגי מגוון למדי, משום שהן מסוגלות להפיק לא רק תוצר איכותי ברמת החדות, הבהירות והצבעים, אלא גם ברמת המדבקה עצמה. אם בעבר לכל מדבקה היה אופי אחיד יחסית, כיום יכולים עסקים רבים לייצר לעצמם נבדלות משמעותית על ידי בחירה במאפיינים כמו מט או ברק, מדבקות לוגו לעסק בחיתוך צורני, בחירה בדפי מדבקה להדפסה שיתאימו לרצפות (מדבקות למניעת החלקה למשל, או עמידות במים), מדבקות המיועדות לקור או חום, מדבקות שהדבק שלהן מלפנים לטובת הדבקה מבפנים על חלון או קיר זכוכית, מדבקות סימון למוצרים שונים, מדבקות ויניל ועוד שלל פתרונות בהתאמה אישית.

ככל שהמדבקה תנוצל באופן מחושב, מדויק ושקול, היא תוכל להעניק דחיפה רצינית לקידום המכירות, הבידול, המיתוג והנראות הכללית של בית העסק.

מדבקות לעסק לצרכים שונים בתהליך הרכישה

מדבקות, כמו שלטים, מביעות דבר מה שיכול לתדלק את תהליך כוונת הרכישה ולהניע אותו קדימה. חשבו על אלמנטים פשוטים שמושכים את העין, כמו מדבקות Sale”” או “מבצע” מעוצבות על חלון הראווה. מטבע הדברים הן ימשכו יותר לקוחות פנימה שיבקשו לדעת במה מדובר. שיטה נוספת היא להדביק מדבקות בשטח הציבורי, למשל ברצפות מתחם החנויות או המבואה למקום מסוים כך שיהיה קל לעקוב אחריהן ישירות למקום עצמו. אם הרצון הוא לקדם מוצר חדש שנמצא בהשקה, אפשר להשתמש במדבקות גם כאסטרטגיה: לגרום להן לספר על המוצר החדש בצורה מעניינת (“בקרוב”, “משהו חדש מתבשל אצלנו”, “צירפנו שחקן חיזוק נוסף” וכד’) ולהדביק אותן על המארז או שקית הקניה של הלקוח. ניתן להפוך מדבקות לוגו לעסק גם לטכניקת שימור הלקוחות, אם יש בהן פרטי יצירת קשר או מספר טלפון והן מחולקות ללקוחות על גבי מוצרים או מתנות.

היכן משתלם להדפיס מדבקות לוגו לעסק?

הדפסת מדבקות לעסק, אמורה להתבצע תוך שיקולי גרפיקה מאוד קפדניים ולכן יש צורך לבחור גרפיקאי טוב, כמו גם בית דפוס מוביל. האפשרות לקבל את שני השירותים מאותו הספק תהיה בדרך כלל כדאית ומשתלמת מאוד, בעיקר אם כבר קיים רעיון כלשהו למדבקה עצמה וכשנדרשת כמות מדבקות גדולה. הדפסת מדבקת ויניל גם מצריכה ידע מסויים בעיצוב המדבקה ואיכות ההדפסה, חומרים לא איכותיים יגרמו למדבקה לא איכותית שלא תישמר לאורך זמן רב, מדבקות ויניל איכותיות נשמרות לאורך זמן רב.

האם כדאי להדפיס מדבקות בבית דפוס או לקנות מדפסת ביתית?

הטכנולוגיה לא מפסיקה להתחדש ואיתה לפעמים, גם הבחירה בין אנשי מקצוע לבין מכונה שתעשה לבדה את העבודה. מדפסות מדבקה ביתיות נחשבות לתחום לוהט בעידן העסקים הביתיים וההום סטיילינג ומאפשרות לטייב חפצים, מוצרים ותאי אחסון שונים. המדפסות פועלות בגדלים אחידים, קטנים ומלבניים וללא צבע (שחור-לבן), כך שאין להן את הגמישות ומלוא הפתרונות שמוצעים בבית הדפוס לכל צורך ומטרה אישיים.

בבית הדפוס של “יותר פלוס” תוכלו לקבל מענה מקצועי מקיף ואישי החל מהעיצוב הגרפי למדבקה והתאמתה לדרישות שלכם ועד הדפסתה בכל סוג, גודל, צורה וכמות. השירות שלנו זמין 24 שעות ביממה וניתן בפריסה ארצית. תוכלו לשוחח איתנו טלפונית ובמייל, לתכנן, לתקן ולאשר את התוצר ולקבל מאיתנו את ההזמנה במשלוח מהיר לכל כתובת.

באנר שימשונית ומדבקות ויניל
דילוג לתוכן