ClickCease

שלטים לעסקים, באיכות ומחיר ללא תחרות!

שלטים לעסקים, כי אין שני לרושם ראשוני…

סוגי שלטים לעסקים: ישנם סוגים רבים ושונים של שלטים בהם משתמשים עסקים, השכיח ביותר הוא שלט מואר בכניסה לעסק. הוא נותן לצופים שלו מידע על מה שיש בפנים, מה הם יכולים לעשות שם, ועם מי הם יעבדו.
סוגים אחרים של שלטים כוללים, חזיתות חנות, חלונות ראווה, תצוגות חנות. אם כי אלה אינם נראים לעתים קרובות כמו השלט התלוי.

ביותר פלוס ניסיון רב ומקיף בכלל סוגי השלטים, עם המכונות המתקדמות והמתקינים המומחים שלנו תוכלו לקבל עבודה מושלמת עם אחריות!

יש הרבה סוגי שלטים לבחירה כולל ניאון, לד, שלטים אלקטרוניים, טפטים ומדבקות . סימנים אלה לא רק חשובים לעסקים, אלא גם נתפסים כסוג של אמנות.

שלטי ניאון ידועים כאחת מצורות הפרסום המוקדמות ביותר. הם שימשו לראשונה בשנות העשרים והם עדיין נותרים פופולריים גם כיום מכיוון שהם מגיעים במגוון צבעים שיכולים למשוך את תשומת הלב של אנשים. החיסרון הוא שהם יכולים להיות יקרים מכיוון שצינורות ניאון זקוקים למקורות כוח וגזים מיוחדים. שלטי LED נחשבים לידידותיים לסביבה מכיוון שאין צורך במקורות כוח או גזים מה שאומר שלא נוצרת פליטת פחמן במהלך פעולתם מה שהופך אותם לטובים יותר עבור הסביבה.

צור איתנו קשר

תכנון שלטים לעסקים: כך עושים זאת בשנת 2020

חלק מרכזי במקצועיות והיוקרה שכל עסק מבקש לשקף, מתבטאים דרך אפיקי המיתוג שלו. מיתוג טוב מתחשב בכל הפרטים הקטנים כדי לייצר רושם ראשוני חיובי, כדי שלקוחותיו יזכרו אותו ולטובה, יתפסו אותו כאמין, ימליצו וכמובן יחזרו לרכוש.

אחד הפרטים הקטנים והחשובים הללו הוא שלטים לעסקים. השילוט מעולם לא נתפס כדבר שולי ולמעשה, משחר ההיסטוריה נהג כל בית עסק לשלט את עצמו באופן בולט וברור, כך שיוכל להדגיש את איכויותיו השונות ולהתבלט מעל אחרים.

שלטים לעסקים: למה כדאי להשקיע בהם?

כיום שילוט חוץ או פנים מוצלח לא מתייחס רק לגודל השלט, אלא גם לדקורטיביות שלו. אם השלט יהיה אטרקטיבי למראה, ברור, מואר ומושך, הוא ימצב את בית העסק כמבוסס וכמשגשג. קל מאוד לקשור את איכות השלט לבית העסק – אם הוא יהיה מאולתר, רעוע, דהוי או אפילו מתקלף, נתפוס אותו בקלות כעסק לא מוצלח, לא רווחי וככזה שמזניח את הפוטנציאל שלו ואולי גם את הלקוחות. מעבר לכך, שילוט ישן מאוד אפילו עשוי לבלבל ולחבל בחוויית הקנייה במקום. שלט לא ברור עלול לגרום לתסכול ולאכזבה, לרושם ראשוני לא תקין ולמשוך אליו פחות ופחות אנשים עם הזמן.

לכן כשאתם חושבים על שלט לעסק שלכם, חשוב שתשקיעו בשילוט חדשני, מושך ובעל חוויית צפייה נעימה וטובה לעין.

שילוט פנים מכירתי ומארגן

אחד הפתרונות הטכנולוגיים המוצלחים לרוכשי שילוט פנים, הוא שלטים לעסקים בחיתוך לייזר. הלייזר חותר בדיוק מרבי כל חומר קיים: עץ, מתכת, פלסטיק, זכוכית ועוד. רמת הגימור הגבוהה שלו תאפשר לשלטים קטנים וגדולים שנמצאים בתוך בית העסק, להפוך לאלגנטיים יותר ולהשתלב בקלות רבה במיתוג הקיים. בין אם זה שילוט פנים שנועד להכווין את הלקוחות או הסדרי השהות במקום ובין אם זהו שילוט מכירתי, כל הנוכחים יפיקו חוויה טובה, אסתטית ומאורגנת מאוד.

שילוט דקורטיבי יוכל גם לשלב מהויות או רעיונות מהחזון של בית העסק ולשקף את הערך המוסף שלו. באפשרות השלטים הללו להיות מודולריים מאוד, להכיל גם מספר אך גם את הלוגו למשל ולספק במידת הצורך מעין פרסומת פנימית למוצרים או שירותים נבחרים.

שילוט חוץ שאי אפשר לפספס

חשבו על תייר שמגיע בפעם הראשונה לעיר גדולה ומחפש מלון מקומי טוב. לאיזה מלון הוא יבחר להיכנס? התשובה כמובן תלויה בשלט המתנוסס בכניסה: אם מדובר בשלט גדול, מואר ומרשים, סביר שהוא יעיד על תכונות טובות שיש למקום להציע. שילוט חוץ הוא הבלטת המיתוג והחצנתו, לא רק לשם הכוונה לבית העסק עצמו, אלא גם לצורך הנבדלות שלו מאחרים. אם בית העסק ישתמש בפתרונות חדישים כמו אותיות תלת מימד, תאורה ועקרונות הדפסה מתקדמים, הוא יוכל להשתקף כמקום שכדי להגיע אליו. דרך נוספת לשלט את החוץ היא להציב שלטים עומדים, שיוכלו להורות על כיווני הדרך ולפרסם תוך כדי את בית העסק. דוגמה טובה היא הכספומטים הפרטיים, המשתמשים בשילוט ייחודי שמסמן את מקום הימצאו של כל כספומט בסמוך או בתוך בית עסק.

שלטים מוארים שכל בית עסק רוצה וצריך

תאורה היא עיקרון חשוב בעולם העסקי אבל גם מחוצה לו. כשאנשים מתפנים מיום העבודה ויוצאים החוצה כדי לבלות, לטייל או כל פעילות אחרת, הם נחשפים לפרסומות רבות גם אחרי שעות הסגירה. שלטים מוארים משקפים בבירור את השם והמיתוג העסקי שלכם וקל מאוד להבחין בהם, לזכור אותם ולשלוף אותם מהזיכרון בעת הצורך. תאורת שלטים לעסקים יכולה לבדל מהותית את העסק ולמשוך הרבה קהל. גם אם בית העסק שלכם נסגר בשעות אלה, אין ספק שבמהלך הערב הוא יצבור עוד ועוד סקרנים, שיגיעו בשעות הפתיחה ומבלי שהייתם צריכים לעשות דבר.

 

נשמח לעמוד לרשותך!
יותר פלוס – דפוס הפצה ופרסום 074-7470797
רחוב ירושלים 52 ב”ב
מלחה 34 ירושלים
צדקה 2 , בית שמש
שרות משלוחים לכל לחלקי הארץ
כתובת המייל למשלוח קבצים yoterplus@gmail.com

באנר שלטים לעסקים
דילוג לתוכן