ClickCease

עיצוב גרפי

הדפסת חוברות עושים רק ביותר פלוס!

  • רק 4 אג’ לעמוד בלבד!

מתמחים בהדפסת כל סוגי החוברות והספרים

צור איתנו קשר

הדפסת חוברות – זאת המומחיות שלנו!

אומרים שהפרינט מת? אז אומרים! ומה אם אתם חברה שמפיקה עלון מידע חדש או מדריך? מוסד חינוכי שמשיק חוברת עזר ללמידת קורס מסוים? מגזין קהילתי חדש ושאפתן? מחלקת מכירות של בית העסק, המבקשת להניח תוצר איכותי אצל הלקוחות שיפרט את כל היתרונות והשירותים? הדפסת חוברות היא בדיוק הדבר שאתם זקוקים לו, גם מבחינת הגימור והאיכות, גם מבחינת המענה לכל הצרכים השיווקיים וגם מבחינת כמות העותקים הדרושה.

יש לכם חוברת להדפיס? אלה השלבים שתצטרכו לבצע:  

חלק אדיר מענפי העסקים וזרמי המידע בישראל משתמשים בדיוורים כדי להגיע ללקוחות חדשים ולהמשיך לתקשר היטב עם הלקוחות הקיימים. הדפסת חוברות מספקת מידע רלוונטי לקהל היעד תוך שמירה על מראה איכותי, מושך ונעים מאוד לקריאה.

הדפסת חוברות היא החלק האחרון בתהליך. קודם כל תתבצע מלאכת מחשבת לגבי כל התכנים שרלוונטים לאותה החוברת. אם זה השלב שבו אתם נמצאים, חשבו על הדברים הבאים: איזו תועלת יפיקו הקוראים מהחוברת? האם היא תגרום לקהל היעד לבצע פעולה ולקדם אתכם אל עבר המטרות? מה הציפיות האישיות שלכם מהמסרים שבחוברת?

בשלב הבא, לאחר שתבצעו את בניית התוכן, העריכה והעיצוב, תוכלו לשלוח את החוברת לדפוס. חשוב לבצע את ההדפסה רק בבית דפוס איכותי ומוביל, שיודע להתמודד עם הדפסות אלה ולמקסם את היחס בין כמות החוברות לאיכות גבוהה ביותר.

סוג ההדפסה המתאים לחוברת שלכם

ההדפסה המתקבלת מתבצעת על גבי דפים בלמינציה מבריקה. ניתן גם להדפיס על ניירות כרומו ובגדלים שונים. המחיר הסופי לכל עבודת הדפסת חוברות ייקבע על פי גודל הדף, איכות ההדפסה הדרושה וכמובן כמות הדפים. אתם בוודאי רוצים למצוא בית דפוס במחיר טוב, מבלי לוותר על האיכות ולכן מומלץ להציץ בחוברות קודמות דרך דוגמאות שנמצאות באתר החברה או פיזית, אצלה במקום.

קיימים שני סוגי דפוס מקצועיים עם תוצאה מדויקת ברמה גבוהה: אופוסט ודיגיטלי. שתיהן מתאימות לעבודות דפוס שונות ולכן תוכלו להיעזר בבעלי המקצוע של בית הדפוס כדי לבחור בשיטה המתאימה לחוברת שלכם. דפוס אופוסט מבוצע באופן איטי ומדויק במיוחד, מתאים מאוד לכמות מסחרית של עותקים. דפוס דיגיטלי יתאים גם לחוברות בהיקף נמוך יותר וישמור על מהירות גבוהה.

לפני כל הדפסת חוברות – כמה דגשים חשובים:

החוברת שלכם חייבת להיראות טוב מבפנים וגם מבחוץ ולאפשר לקוראים להפיק ממנה חוויה מקסימלית. לשם כך, ניתן לבצע הדפסה גם על כריכות שונות, קשות, רכות או ספירלה. בכריכת הספירלה, חשוב לדעת שנדרש עימוד מיוחד שיאפשר להדק ולקפל את הדפים כך שיוכלו להתברג לספירלה ולספק את הדפדוף הנכון.

התייחסו גם לשוליים של הדף, למספר העמודים הרצוי, להדפסה משני צידי הדף ולדרך ההפצה של החוברות. אם זו הדפסת חוברות שאמורות להיות בשימוש קבוע כמו חוברת עבודה לתלמידים למשל, כדאי שהדפים והכריכה יהיו קשיחים יותר. אם מדובר בקטלוג שמונח במספרה, הוא יוכל להישאר בדפים ובכריכה רכים.

מחפשים בית דפוס מקצועי להפקת החוברת שלכם?

החוברת שלכם זקוקה למראה ייצוגי, מקצועי ומושך ממבט ראשון. בין אם זו חוברת הדרכה מקצועית, חוברת מידע למשקיעים או אפילו חוברת צביעה, חשוב שהגרפיקה תהיה מתאימה לסוג ההדפסה, כמו גם הכריכה, העימוד ומרקם הדפים. חברת יותר פלוס מתמחה בהדפסת חוברות בכל כמות וסוג ותוכל ללוות אתכם משלבי בחירת המאפיינים עד להדפסה הסופית, תוך מתן שירות מקצועי, אדיב וקשוב לכל לקוח ולקוחה.

באנר הדפסת חוברות
דילוג לתוכן