ClickCease

10 טיפים איך כדאי לעשות חלוקת פליירים איכותית?

כולנו מכירים את הפרסומות המשודרות בערוצי הטלוויזיה ואתרי האינטרנט השונים. למרות שאכן יש להן אחוזי הצלחה מרשימים למדי, טוב לדעת שיש אפשרויות אחרות לפרסום העסק שלכם.
אנו מדברים על חלוקת פליירים. זוהי שיטה אשר בה משתמשים בעלי עסקים רבים.
מדובר בתעשייה אשר התפתחה לה בצורה רחבה בשנים האחרונות. אם אתם בעלי עסק המבקשים לפרסם את עצמכם ברחבי מדינת ישראל, אנחנו ממליצים לכם לנסות ולבדוק לעומק את האפשרות של שימוש בפליירים. עליכם להבין כי ישנן דרכים שונות בעזרתן תוכלו לפרסם את העסק שלכם. במאמר הבא נבקש להסביר לכם על העולם המגוון של פרסום בעזרת פליירים ועל הדרכים הנכונות לחלוקה. כך תוכלו להגיע לפרסום מירבי.

חלוקת פליירים בפתח תקווה- הכירו את התחום

#1 יצירת המוצר 

השלב הראשון בדרך ליצירה וחלוקה של הפליירים שלכם ליצר מסמך איכותי היכול לדבר אל הלקוח ולשכנע אותו להגיע אל העסק שלכם . מדובר בכלי פרסום, כך תצטרכו להתייחס לדבר כמין אפשרות אשר בעזרתה ניתן להגביר את המכירות שלכם. ניתן לפעול בצורה עצמאית או להיעזר בבעלי ממקצוע על מנת ליצור את הפלייר הטוב ביותר. אנו ממליצים לכם לשבת זמן רב ולהשקיע במחקר ויצירה על מנת להגיע אל אפשרות שתענה על הציפיות שלכם. בהמשך הדרך תצטרכו לברר מי הוא קהל היעד אשר אליו אתם מבקשים לפנות בעזרת הפליירים.

#2 בחירת החברה איתה תרצו לעבוד

יש להבין כי בכול מקרה אתם הולכים לעבוד עם גורמים חיצוניים. בין אם אנחנו מדברים על עסק העוזר בפיתוח הפלייר, בין אם אנחנו מדברים על שלב הייצור ובין אם אתם מבקשים להיעזר בשירותי הפצה. גם אם אכן יצרתם מוצר איכותי אשר בעזרתו תוכלו להגיע אל האנשים השונים, עדיין צריך לחשוב כיצד ליצור את המוצרים עצמם. כך עליכם להקדיש מחשבה מהי הדרך הטובה לחלוקה של הדבר. אם למשל אתם מבקשים לבצע חלוקת פליירים בתל אביב והעסק שלכם נמצא ברמלה, נשאלת השאלה, כיצד תוכלו לעשות זאת. זהו הזמן הטוב ביותר לחשוב על האפשרות המתאימה.

#3 עבודה עם גורמים שונים

ככל שהזמן יעבור, אתם עומדים למצוא את עצמכם במצב בו אינכם שולטים בצורה בלעדית על הדרך בה חלוקת הפליירים מתבצעת. ישנה חשיבות גדולה לקשר שאתם מפתחים עם הגורמים הנוספים איתם אתם מבקשים לעבוד. כמובן שאיננו מבקשים מכם כי תהיו חברים טובים שלהם,
אך אכן ישנו צורך לבנות אמון מסוים ביניכם. כך תוכלו לדעת אם אתם מפקידים את הפליירים שלכם בידיים טובות. כאשר ישנו ניסיון ליצור חלוקת פליירים בתל אביב ובמקומות נוספים ברחבי המדינה, עליכם למצוא את הגורמים הטובים ביותר בעזרתם ניתן לעשות זאת. כפי שאתם משקיעים זמן רב בפיתוח הפלייר כך עליכם לחפש לעומק את האנשים האיכותיים איתם תעבדו.

חלוקת פליירים

יצירת פליירים במהירות וביעילות

אם אכן הגעתם למצב בו יש לכם מוצר סופי אותו אתם מבקשים לפזר בין רחובות העיר,
כעת אתם צריכים להתחיל ולפעול על מנת להדפיס את הדבר. המטרה שלכם היא לבצע את המשימה במהירות וביעילות. עליכם למצוא עסק שיש לו מומחיות רחבה בהדפסה ברמה גבוהה על פני מספר רחב של עותקים. עסק הדפסה טוב הוא כזה אשר מבצע הדפסה של כמות גדולה של עותקים במספר ימים קצר. כך יהיה ניתן לעמוד במטרה של חלוקת פליירים בפתח תקווה ובמקומות שונים הקרובים אל העיר. זהו שלב חשוב למדי בתהליך לפרסום העסק שלכם.

 אולי תתעניין גם ב: הפצת פליירים – חלוקת פליירים 7 דרכים למיקסום

#4 כיצד ניתן לבצע חלוקת פליירים בפתח תקווה?

לפני שאתם ממהרים לבצע עסקה ארוכת טווח עם חברה כזאת או אחרת , נבקש להסביר לכם מהן הדרכים השונות שבעזרתן תוכלו לפעול. הדרך הראשונה והקלאסית ביותר היא חלוקה ידנית ברחובות מרכזיים, קניונים, אזורים מסחריים ובעצם בכול מקום בו ישנה תנועה גדולה של אנשים. דרך זאת נחשבת כיעילה אך ישנה אפשרות כי אנשים רבים פשוט יתעלמו מהמחלקים.
אפשרות נוספת שהיא נפוצה למדי היא להניח את הדפים על שמשות מכוניות. כך האנשים מקבלים את הדבר אך גם כאן ישנו קושי לוודא כי הם אכן יפנו אליכם. לבסוף ניתן להניח את הפליירים בפתח הבית או בתיבת דואר.

#5 שילוב בין כלל הגורמים

 ישנן חברות המבקשות לשלב את כלל השלבים במקום אחד. כעת נוצרת הבנה כי ישנה כמות גדולה של עסקים המבקשים להגיע למצב בו הם מפרסמים את עצמם אצל הלקוחות בעזרת הפליירים.
גם אם אתם מבקשים לבצע חלוקת פליירים בתל אביב וגם אם אתם מבקשים לעשות חלוקת פליירים בפתח תקווה, אנחנו ממליצים לכם לעבוד עם גורם יחיד אשר יספק לכם את כלל השירותים.
אך גם כאן ישנו צורך  לבצע מחקר מעמיק על העסק איתו אתם מבקשים לעבוד.
אם אתם רוצים להתחיל ולפעול עם חברה או עסק, ישנו צורך להכיר לעומק את האופי שלהם. רק כך תדעו שאתם עומדים לבצע את הבחירה הנכונה.  

#6 כיצד ניתן לקבוע מהי הדרך הטובה לחלוקת פליירים?

בירור ראשוני של מצב התחום

כפי שכבר ביקשנו להסביר לכם, ישנן דרכים רבות אשר בעזרתן ניתן ליצור ולחלק את הפליירים שלכם. כעת עליכם לדעת כיצד לבצע חלוקת פליירים איכותית, אנו ממליצים לכם ליצור מחקר בין הלקוחות השונים שאליהם אתם מתכוונים להגיע. כעת נבקש לתת לכם דוגמא מסוימת.
אם אתם עסק אשר נמצא בקניון , הרי שההמלצה היא לבצע חלוקה של פליירים בקניון עצמו בכניסה ובמקומות מרכזיים הקיימים בו. כמובן שהאופציה להנחת הפתקים על המכוניות היא פחות רלוונטית.
כך עליכם לקחת בחשבון את המקום בו אתם נמצאים ולהבין האם החלוקה תהיה יעילה.

#7 האם מותר לחלק כאן פלייר?


מדינת ישראל היא מדינת חוק, יש בה חוקים רבים אשר חלקם נשמעים ככאלו אשר אין באמת צורך בהם. לא יזיק אם תבדקו שאכן יש לכם אפשרות לחלק את הפליירים שלכם במקום מסוים אותו אתם בוחרים. בירור קצר אצל שירותי העירייה שלכם או חיפוש באתרי האינטרנט יכול לתת לכם את התשובה. אכן זה קל להניח כי לא קיימים חוקים אשר הם מגבילים אתכם. אך חשבו על כך שאתם מבזבזים כסף רב על ייצור והדפסה ולבסוף אתם מקבלים קנס על חלוקה בעייתית.
רק כאשר אתם בטוחים כי יש לכם את התשובה הסופית, אתם יכולים להמשיך ולבצע חלוקת פליירים בפתח תקווה.

#8 מי הם האנשים המסתובבים באזור?

למעשה, כאשר אתם מבקשים לבצע חלוקת פליירים הרי שאתם מבקשים להגיע אל כמות מסוימת של אנשים אשר הם חלק מקהל היעד שלכם.  כיום ישנן שיטות פרסום אשר עוזרות לכם לפנות בצורה ישירה לקהל יעד מסוים. בעזרת אמצעים טכנולוגיים ובעלי מקצוע המייעצים לכם על הדבר. באשר לחלוקת פליירים, הרי שישנו קושי גדול יותר להבין מי הם האנשים אותם אתם עומדים לפגוש. חברה איכותית להפצת פליירים יכולה לשמוע מכם את הציפיות שלכם ולפעול בצורה נכונה על מנת שהן יתגשמו. בנוסף, יש להגיע אל אזורים אשר בהם גרים לקוחות היכולים להגיע אל העסק שלכם.

#9 חלוקת פליירים בפתח תקווה ובמספר מקומות

המלצה נוספת שלנו אליכם היא לבצע חלוקת פליירים במספר מקומות במקביל. כך אתם יכולים להימנע ממצב לא נעים בו אתם מתמקדים רק באפשרות אחת כאשר ישנו סיכוי כי תמצאו את הדבר כלא משתלם.
יש להבין שכול מסמך אשר אתם מבקשים לחלק הוא כזה העולה סכום כסף. כך גם ישנו מחיר כספי למאמץ אשר מבצעת החברה על מנת לחלק אותו במקום כזה או אחר. יש להבין כי גם כאשר אנשים רבים מקבלים פליירים לידם, אין הדבר מבטיח כי הם יגיעו אל העסק שלכם. אתם אכן יכולים להגדיל את הסיכויים אם תפצלו את העבודה בין מספר מקומות. 

#10 הבנה של תוצאות תוך כדי עבודה

אנו ממליצים לכם לא לחלק את כלל הפליירים במכה אחת. האפשרות הטובה ביותר היא לבצע חלוקה של כמות מסוימת ולאחר מכן להבין מהן התוצאות אשר קיימות בשטח.
ישנה אפשרות כי התוצאות אינן יגיעו בצורה מהירה אך גם זאת אפשרות אשר אתם צריכים לבחון.
בכול מקרה, מצב בו אתם מקבלים נותנים ומחשבים את תועלת הפעולות שלכם הוא יעיל למדי.
אם אכן אתם מבקשים לתקן את הפעילות שלכם תוך כדי עבודה, נבקש להמליץ לכם לשקול עבודה עם גורמים מקצועיים אחרים. הזמן הטוב ביותר לבצע פעילות שונה הוא כבר בהתחלה.
גם אם אכן הגעתם להפסד כספי, יש לנסות דרכים אחרות.

עוד מאמרים בושא: הפצת פליירים – חלוקת פליירים עדיין עובד 2022

צור איתנו קשר

דילוג לתוכן