ClickCease

מגנטים פרסום הדרך שלך לשיווק העסק…

מגנטים הם בחירה מצוינת עבור משווקים המעוניינים לשמור על מיתוג החברה שלהם בפני לקוחות פוטנציאליים ולקוחות עתידיים ימות השנה. הנה שמונה הדרכים המובילות שלנו להשתמש במגנטים לשיווק החברה שלך.

על ידי הדפסה ישירה למגנט, קל ליצור פריטים מותאמים אישית המספקים ערך ללקוחות שלך וממותגים עם מידע החברה שלך. התחבר לצד היצירתי שלך עם יריעות מגנטיות. צור גרפיקה חיה שנחתכת בקלות ביד או במכונה. כל הפריטים המגנטיים האלה מהווים מתנות נהדרות, דוארים או דפים.

עוד מאמרים בנושא: הדפסת מגנטים המדריך ליצירתיות #1

1. לוחות שנה

כולם צריכים לוח שנה, גם בעולם הדיגיטלי שלנו. לוחות שנה מגנטיים מחזיקים מעמד שנה שלמה, ושומרים על שמך במרכז במשך שנים עשר חודשים. חברות מסוימות הופכות את זה למסורת, מתוך ידיעה שלקוחות ולקוחות מצפים ללוח השנה השנתי שלהם.
לוחות שנה ולוחות ספורט פרסום מגנטים
פרסום מגנטים

 

2. לוחות זמנים לספורט

 כאן בארץ, יש לנו את לוח המשחקים שלנו  על מגנטים של מכבי או הפועל תקועים למקרר עד יולי – ואם לא, אנחנו מחפשים מסביב כדי למצוא אחד. לוחות זמנים לספורט יכולים לכלול גם קבוצות מכללות ובתי ספר תיכוניים, כמו גם צוותים מקצועיים אזוריים. אוהדים אוהבים לדעת את לוח המשחקים לעונה ולשמור אותם היטב לאחר סיום העונה רק כדי להראות את נאמנות הקבוצה שלהם. הערה אחת, הקפד להשתמש בלוגואים מאושרים.

פרסום מגנטים
פרסום מגנטים

3. איתור מספרי חירום

כולם יודעים לחייג 100- אבל כמה מספרי חירום אחרים יש לך בהישג יד? כרטיסי איתור מספרי חירום מגנטיים הם מתנות מצוינות. ספק כמה מספרים מודפסים מראש, כגון אלה לכבאות ולמשטרה שאינן חירום, בקרת רעלים, לשירותים מקומיים ולממשל המקומי. לאחר מכן השאר אזורים שאנשים יוכלו לכתוב במספרים אחרים כגון רופאים, רופא שיניים, וטרינר ואנשי קשר לשעת חירום.
 
 
 

4. תרשימי המרות ותרשימי עזר

אם תספק ללקוחות שלך טבלת המרות שימושית או טבלת התייחסות הרלוונטית לצרכים היומיומיים שלהם, תהיה לזה עמידה אמיתית. בהתאם לעסק שלך, תרשימים מגנטיים יכולים לכלול תרשימי המרה למטבח, הנחיות שתילה, תרשימי ברז וקוביות ועוד הרבה יותר. המפתח מגיע ביצירת מידע שימושי עבור הקהל שלך. לקוחות שומרים ומשתמשים במגנטים מסוג זה במשך שנים. זה הרבה קילומטראז' לשקל השיווק שלך.
 
 
 

5. תמיכה בגורמים

יש סיבה שהחברה שלך מתלהבת ממנה? שתף והצג את תמיכתך באירועים קהילתיים ומקצועיים עם סרטים. לדוגמה, אם סרטן השד הוא סיבה שהחברה שלך מרגישה לגביו מאוד, תרומת סרטים ורודים מגנטיים בריצה או באירוע קהילתי אחר היא שיטה אותנטית לשיווק תוך תמיכה במטרה.

פרסום מגנטים
פרסום מגנטים

6. מסגרות תמונה

כולם אוהבים לתלות תמונות של הילדים, חיות המחמד והחופשות שלהם. מקררים וארונות תיקים זקוקים למגנטים כדי לתלות תמונות, אז למה לא לתת להם אחד לשימוש. צור מסגרת מגנטית יפה, אפילו עם מיתוג קטן, ואנשים ישתמשו בה. לחלופין, למתג את האמצע, שייצא ליצור את המסגרת ולהשאיר אותם עם מגנט שמיש אחר.

 

7. כרטיסי ביקור

הקל על הלקוחות לאתר את מספר הטלפון ואת האתר שלך באמצעות כרטיסי ביקור מגנטיים. צורות חכמות וגרפיקה ייחודית באמת בולטים את כלי השיווק היעילים האלה. משרדי רופאים, מסעדות, מתווכים ונותני שירות אחרים כולם נהנים מאפשרות זו.

8. שלטי רכב

שלטים מגנטיים לרכב קיימים זמן מה מסיבה מסוימת: הם עובדים. מיתג במהירות ובקלות את הרכב שלך בעת הצורך והסר כשלא. אין צורך בכלים מיוחדים או טכניקות התקנה. פחות יקר מצביעה או עטיפת רכב, שלטי רכב בארבעה צבעים נראים נהדר. אתה ממש מקבל מיילים של מינוף שיווקי עבור הדולר שלך עם שלטים מגנטיים לרכב.

השתמש במגנטים כדי לשווק את החברה שלך עם אריכות ימים ודרכים אינסופיות להתאים אישית את המסר הארגוני שלך. בין אם אתה אומר 'תודה' או 'חג שמח', הדפסה ישירות למגנט מספקת דרך מצוינת לארוז את המסר הזה.

עוד מאמרים בנושא: הדפסת מגנטים 8 טיפים לעיצוב מגנטים מושלמים

צור איתנו קשר

דילוג לתוכן