ClickCease

שמשונית, הדפסה על שמשונית

 שמשונית ומדבקות ויניל הדרך שלך לפרסם בגדול!

    • 90 ש”ח למטר מרובע
    • 55 ש”ח למטר ברכישה מעל 5 מטר
    • מחיר מיוחד  ברכישה מעל 10 מטר

צור איתנו קשר

הדפסה על שמשונית: הפתרון המושלם למערך הפרסום שלכם

בוודאי ראיתם אותם על במות המופעים השונות ובירידי המכירות, בכל נסיעה בכביש המהיר או תוך שאתם חולפים על פני בניין בולט, בכל תקופת בחירות, בהפגנות ואפילו על גשרים וגדרות באופן מחתרתי. לאן שהעין בעידן המודרני לא תסתכל, יקיפו אותה עשרות שלטי פרסום שמטרתם העיקרית היא לבלוט בשטח, לחשוף דבר מה, למכור או לשכנע. כל אחד מהשלטים הללו, בוצע באמצעות הדפסה על שמשונית – חומר אידיאלי ועמיד לכל שילוט, בכל זמן ומקום.

זו לא עוד פרסומת

העין האנושית נחשפת מידי יום לכ-150,000 פרסהדפסה של שמשוניתומות בממוצע. כל קמפיין ברשתות החברתיות, כל פרסומת בערוצי הפריים טיים, פלאייר על שמשת הרכב, המגנט של בעל המקצוע על הדלת ואפילו הסמלילים שעל גבי המכוניות הם חלק מתפיסה פרסומית שעומדת מאחורי ארגון, עסק או אדם כלשהו. אמנם מחלקם הגדול אנחנו נוטים להתעלם

, אבל כשמדובר בשלט עצום שהודפס על שמשונית, כבר יהיה בלתי אפשרי לעש

ות זאת והמסרים המופיעים בו יהיו זכירים יותר מכל אמצעי אחר.

כל היתרונות שלא הכרתם לגבי שמשונית

שמשונית היא חומר עמיד ואיכותי שעשוי מויניל מוחלק. העמידות שלה מתאימה לכל סביבה חיצונית והיא איננה ניזוקה בשמש, גשמים או רוחות. הדפסה על שמשונית נחשבת לפתרון המוצלח ביותר כיום לכרזות ענק, שילוטי חוץ, רול-אפים, במות, ירידים, עיטוף משאיות ועוד. החומר החזק איננו נקרע גם במזג אוויר סוער ולמעשה, אפשר לשטוף אותו אפילו בסבון ומים. השמשונית מחזיקה מעמד למשך שנים ולכן חברות וארגונים רבים מעדיפים להשתמש בה, כאשר קיים צורך במוצר שיחזיק לטווח זמנים ארוך מאוד ובמצב חדיש לגמרי.

האם יש לשמשונית סוגים שונים?

שמשונית מתקבלת בכל הגדלים ובטווחי עובי שונים, החל מ-350 גרם ועד כ-510 גרם. עובי רב יותר, יהיה מסוגל לשרת אתכם גם כאובייקט נייד הנוסע בדרכים (כמו משאית בחירות למשל), כברזנט על משאיות, שילוט לבניינים גדולים ועוד. שמשוניות בעובי נמוך יותר, יתאימו לכל צרכי השיווק והמיתוג האפשריים הנוספים. תוכלו לבחור בשמשונית מסוגים שונים, הכוללות אמצעים שונים לתלייה – מכפלת שתאפשר תלייה על מוט ברזל או עץ, או תפירת טבעות מתכת במרווחים המתאימים, כך שיהיה ניתן לתלות את השמשונית באמצעות חבלים. בנוסף אפשר לבצע הדפסה על שמשונית עם רשת מחוררת, כך שהרוח תחלוף דרכה ולא תיצור “מפרש” שפוגע בנראות. השמשונית תישאר מיושרת ומעוגנת למקומה גם בזמן שמשתוללת סופה.

מה מייחד את ההדפסה על שמשונית?

כל הדפסה על שמשונית מתקבלת בהזרקת דיו העמיד בפני קרינת UV. איכות ההדפסה נחשבת לטכנולוגיה מעולה, הודות לראשי הדיו שפועלים באיכות שבין 100-440 DPI (Dot Per Intch – צפיפות הנקודות שנכנסות בכל אינצ’). התוצאה המתקבלת בולטת, חלקה ואחידה מאוד למראה: אפשר לשלב בהדפסה כל גרפיקה, טקסט ולוגו, על כל רקע נבחר ובכל סקלת הצבעים האפשרית. הודות לטיבו של חומר הגלם הלבן והחלק, תתקבל תמונה מגובשת ואיכותית מאוד, שגם בצפייה מרחוק לא יראה בה שום פגם או פרט בלתי ברור.

זקוקים לשלט המושלם? אנחנו כאן! 

חברת יותר פלוס המתמחה בדפוס, פרסום והפצה שמחה לבצע הדפסה על שמשונית לכל מטרה ובכל הגדלים, תוך שמירה על איכות ההדפסה הגבוהה ביותר ומחירים נוחים במיוחד. השירות מתאים לכל לקוח פרטי, עסקי ומוסדי ובכל חלקי הארץ. ניתן לבצע הזמנות גם מרחוק דרך הטלפון או המייל וליהנות משירותי משלוח מהירים לכל כתובת. לעובדי החברה הידע, הניסיון והאמצעים המשוכללים ביותר, שיעניקו לכם שקט נפשי לגבי איכות ועמידות התוצר. מחלקת הפרסום המקצועית של יותר פלוס לשירותכם ומספקת מענה מקיף החל משלבי התכנון הגרפי ועד לסגירת העיצוב הסופית וההדפסה בפועל. צרו קשר ותקבלו מענה מקצועי, אדיב ואיכותי לכל צורך.

שמשונית באנר
דילוג לתוכן