ClickCease

הדפסת פליירים משתלמת!

אתה לא צריך להוציא הרבה כסף כדי ליצור פליירים שמושכים תשומת לב.

פלייר הוא דרך זולה ויעילה ביותר למשוך תשומת לב בשוק עמוס מאוד. איך גורמים לפלייר שלך לבלוט בקהל? הנה כמה טכניקות שמעצבים מקצועיים משתמשים בהן כדי לגרום לפליירים "לפוצץ".

1. בתהליך הדפסת פליירים כתוב  כותרת מדליקה. 

הפוך את הפלייר לבלתי נשכח, יוצא דופן או פרובוקטיבי באמצעות כמה מילים חזקות שנבחרו בקפידה. כותרות פופולריות מכילים אחת או יותר מהמילים הבאות: קל, הסודות ל, שחרור, סוף סוף, מבפנים, רגיש לזמן, איך לעשות, בונוסים בחינם, עכשיו אתה יכול, גלה ומוכח.

2. השתמש בגרפיקה צבעונית או בולטת בתהליך הדפסת פליירים. 

לתמונה אחת גדולה תהיה השפעה רבה יותר מהרבה תמונות קטנות יותר. תמונה או איור מהממים מושכים תשומת לב, יוצרים מצב רוח ותומכים בסיפור שלך. תמונה זו היא "נקודת המוקד" שלך ותמשוך את הקוראים שלך פנימה. אתה יכול לרכוש תמונות מלאי זולות אך איכותיות באינטרנט. הורד תמונות בודדות או רכוש תקליטור עם מאות תמונות.

עוד מאמרים בנושא:הדפסת פליירים 10# טיפים להבלטת העלון שלך

3. התמקד ביתרונות של המוצר או השירות שלך. 

הלקוחות הפוטנציאליים שלך ישאלו את השאלה "מה יש לי בזה?" כתבו מנקודת המבט שלהם באמצעות המילים "אתה" ו"שלך". הימנע משימוש במילים הבאות: אנחנו, אנחנו, אני, שלנו. הקפד לשמור את הטקסט שלך קצר ולעניין. כמה מהמילים החזקות ביותר לשימוש הן: חינם, שמור, אהבה, חדש, תוצאות . חלקו פסקאות ארוכות עם נקודות תבליט והכניסו אותן לקופסה נפרדת.

עוד בנושא זה:  הדפסת פליירים 10# טיפים לעיצוב העלון שלך

4. רצוי השתמש בעדויות מושכות ובתיאורי מקרה בהדפסת פליירים. 

שום דבר לא קולע כמו תמיכה מלקוח מרוצה, במיוחד אם היא מדגימה את התוצאות שהיו לו עם המוצר או השירות שלך. הקפד לכלול את השם הפרטי והמשפחה, שם החברה והמיקום של האדם שנותן את האישור.

הדפסת פליירים
הדפסת פליירים

5. ארגן את הדף שלך עם תיבות, גבולות ואזורים של צבעים מנוגדים. 

אינך צריך למלא את העלון שלך בטקסט וגרפיקה מקיר לקיר. שלבו שטח לבן כדי להבליט אלמנטים מסוימים וכדי להפוך את העלון לקריאה קלה.

6. הפוך את הנקודות שלך לזיהוי בקלות. 

הדגש כותרות וכתוביות מודגשות.

7. הדפסת פליירים – אל תסתבך יותר מדי. 

הפוך את זה לפשוט עם שני גופנים, ויישר פריטים למרכז. תוכנית פריסת העמוד שלך תספק הנחיות שאינן מודפסות. השתמש בפונקציה "הצמד להנחיות" כדי ליישר פריטים בקלות . שימו לב לשולי ההדפסה. אני מציע לך ליצור את הפריסה שלך עם שוליים של 1/2 אינץ' מכל הצדדים או להוסיף 1/8 אינץ' עבור  פריטים שמדפיסים מקצה הדף.

8. אל תשכחו לבצע הגהה. 

בקש ממישהו אחר לערוך הגיה לפני הדפסת פליירים ראשון לציון. בדוק את פרטי הקשר שלך. בדוק את מספרי הטלפון שעל העלון כדי לוודא שהם נכונים, והקלד גם את כתובת האתר שלך כדי לוודא שהיא נכונה.

9. אם יש לך תקציב מצומצם, נסה זאת. 

בחר נייר בצבע בהיר או ייחודי, והדפיס עם דיו שחור. השתמש בגוונים של אפור כדי לספק גוונים ואזורי רקע מנוגדים.

10. הציעו הנחה או מחיר מיוחד לזמן מוגבל. 

עיצוב קופון ברבע התחתון של העלון לפני הדפסת הפליירים ראשון לציון יכול להוסיף המון. הקפידו לציין בבירור את המועדים והמגבלות של ההצעה. אם מדובר בקופון בדואר, הקפידו לכלול את פרטי התשלום עם אזורים למילוי פרטי כרטיס אשראי, כתובת למשלוח דואר וכו'.


אתה לא צריך להמציא את הגלגל מחדש בעת הדפסת העלון שלך. השתמש בטכניקות מוכחות אלה ותוכל לראות תוצאות גדולות במאמצי השיווק שלך.

סיכום:

הדפסת פליירים מצריכה חשיבה מקדימה בכדי לייצר פלייר שיבלוט וימשוך.

תרצו ייעוץ בחינם אנחנו כאן ביותר פלוס זמינים בשבילכם.

אולי תתעניין גם ב: הדפסת פליירים 4# הסודות לקמפיין מוצלח

צור איתנו קשר

יותר פלוס מתמחה בהדפסת פליירים במחירים המשתלמים ביותר תוך שמירה על איכות ורמת שרות גבוהים ביותר

למה להדפיס פליירים דווקא ביותר פלוס?

המטרה שלנו היא לתת לכם כבעלי עסק ראש שקט.אנחנו דואגים שהדפוס יתבצע בזמן המוגדר תוך הקפדה על איכות ומחירים זולים. אנחנו לוקחים את כל תחום הפליירים ברצינות תהומית על עצמנו, החל משלב תכנון הפלייר עם עצות מעשיות כיצד להפוך אותו ליותר ויותר שיווקי, שלב העיצוב שמבצוע על ידי המעצבים הגרפיים המקצועיים שלנו תוך כדי שימת דגש על הפן השיווקי והמכירתי בפלייר. שלה ההדפסה – אנחנו מדפיסים את הפליירים שלנו עם מכונות הדפוס המשוכללות והיקרות ביותר, בזכות כמות העבודה אותה אנו מבצעים עבור הלקוחות שלנו אנחנו מצליחים להוריד את המחיר באופן משמעותי תוך כדי שמירה על איכות גבוהה חלוקת פליירים – אנחנו נחלק את הפליירים בהתאם לאזורי קהל היעד של הלקוחות שלכם, אנחנו מעסיקים אך ורק מחלקים מנוסים שמכירים היטב את האזורים בהם הם מחלקים. אנחנו נעדכן אותך באמצעות דוחות מפורטים על התקדמות החלוקה, עוד על חלוקת פליירים. מחפשים הדפסת פליירים? רק ביותר פלוס!

למה לפרסום דווקא באמצעות הדפסת פליירים?

הקמתם עסק, אתם נותנים שרות מצוין ללקוחות עכשיו הגיע הזמן לתת לעסק במה ולהשיג לו לקוחות חדשים, לקוחות אלו הם מנוע הצמיחה של העסק ומה שישמור על תזרים הכנסות- קימות דרכים רבות לפרסם את העסק ואחד המועדפים שבניהם הוא פרסום באמצעות הדפסת פליירים., ההתפתחות הטכנולוגית כיום הביאה להורדת מחירי הדפוס באופן משמעותי – יותר פלוס מציעה מחירים זולים מאוד להדפסת פליירים. היתרונות של פרסום באמצעות הדפסת פליירים.כמומחים בתחום הפרסום חשוב לנו להביא לתשומת לבכם מספר יתרונות ששמנו אליהם לב במשך השנים

יתרון המיקוד והחיסכון בעלויות

אם אתם עסק שנותן שרות המתבסס על אזור לדוגמה מכון יופי, מספרה, סופר שכונתי הפרסום באמצעות הדפסת פליירים הנו הפרסום הממוקד והחסכוני ביותר אתם מחליטים על המיקומים הספציפיים בו אתם מעוניינים שנדפיס ונחלק את הפלייר – והטלפונים יתחילו לצלצל,  אין לכם צורך לפרסם בכל העיר ולשלם על הפרסום הזה, כלומר פרסום מעיתון בו רוב הקוראים אינם הלקוחות הרלוונטיים שלכם בו בזמן שתשלמו מחיר מלא על ההדפסה בעשרות אלפי עותקים וההפצה שעולה מאוד יקר.

חשיפה אישית – מלחמה על תשומת ליבו של הלקוח

בעוד שבעיתון או מקומון אתם מתחרים עם המודעה שלכם מול עשרות מפרסמים, בעיקר כשזה מגיע לעיתונים אליהם מגיעים עסקים גדולים עם תקציבי פרסום גדולים שתופסים דפים מלאים עם מודעות בהפקת ענק של משרדי פרסום גדולים ואז מגיעה המודעה שלכם, מוציא את החשק אה?…. באמצעות פלייר תקבלו חשיפה אישית בתוך תיבת הדואר של הלקוח הפוטנציאלי שלכם, אז נכון יש כאלו שיזרקו את הפליירים שלכם ישירות לפח, אבל רגע, לא קורה את אותו דבר גם עם עיתונים ומקומונים? חוץ מזה, חוץ מאיתנו שמתעסקים כל הזמן בפרסום וקוראים רק את הפרסומות בעיתון, רוב הקוראים פשוט מתעלמים מרוב הפרסומות וקוראים את השאר – זה לא יקרה לכם עם פליירים

 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים בנושאי:

נשמח לעמוד לרשותך!
יותר פלוס – דפוס הפצה ופרסום 074-7470797
רחוב ירושלים 52 ב”ב
מלחה 34 ירושלים
צדקה 2 , בית שמש
שרות משלוחים לכל לחלקי הארץ
כתובת המייל למשלוח קבצים yoterplus@gmail.com

באנר הדפסת פליירים
דילוג לתוכן